reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky samonivelační stěrka mapei planolit 315 23 kg

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 53 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Mapei PLANOLIT 315 23 kg/bal. Samonivelační stěrka 1-10mm

Samonivelační rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka (24 – 72 hodin) pro tloušťky vrstev od 3 do 15 mm, určená pro použití v interiéru.

Samonivelační stěrka Mapei Planolit 315, 23 kg v Eshopu

Samonivelační stěrka Mapei Planolit 315, 23 kg: doručení domů nebo na prodejnu. Nákup bez rizika: 28 dní na vrácení. Samonivelační stěrka Mapei Planolit

Mapei PLANOLIT 315 23kg |

Samonivelační rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka (24 – 72 hodin) pro tloušťky vrstev od 3 do 15 mm, určená pro použití v interiéru.

PLANOLIT 315 (23kg) samonivel.stěrka 3-15mm

Rychle tvrdnoucí samonivelační stěrka pro tloušťky vrstvy od 3 do 15 mm, určená pro použití v interiéru

Planolit 315 - 23kg

Mapei Planolit 315. Samonivelační rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka (24 – 72 hodin) pro tloušťky vrstev od 3 do 15 mm, určená pro použití v interiéru.

Samonivelační stěrka Mapei Planolit 315 23 kg

Mapei Planolit 315 samonivelační stěrka. Prášková cementová směs pod PVC, CV, koberce, lamináty apod. Rychle tvrdnoucí stěrka na cementové podklady (3-15 mm).

PLANOLIT 315 Mapei Rychle tvrdnoucí samonivelační stěrka

PLANOLIT 315 Mapei Rychle tvrdnoucí samonivelační stěrka, 23kg na Za skvělou cenu Vyřízen objednávky do 24 hodin Bagno vás nadchne!

Mapei Planolit 315 (bal.23kg) -

Samonivelační rychle tvrdnoucí vyrovnávací stěrka (24 – 72 hodin) pro tloušťky vrstev od 3 do 15 mm, určená pro použití v interiéru.

maltové směsi / omítky - Delfy Most stavebniny, staviva

maltové směsi / omítky Kód zboží Název MJ PC bez DPH PC s DPH NA0000015060 ARDEX A 826 jemná vyhlazovací stěrka 5kg ks 360,00 Kč 435,60 Kč

Rychle tvrdnoucí samonivelační stěrka Planolit MAPEI

Rychle tvrdnoucí samonivelační stěrka pro tloušťky vrstvy od 3 do 15 mm, určené pro použití v interiéru.

Planolit 315 -

Planolit 315 Samonivelační rychletvrdnoucí vyrovnávací stěrka určená pro použití v interiéru. • Možnost aplikace od 3 do 15 mm • Pochůznost po 3

Samonivelační stěrky Mapei | Supellex

PLANOLIT 315. Rychle tvrdnoucí samonivelační stěrka pro tloušťky vrstvy od 3 do 15 mm, určená pro použití v interiéru Planolit 315 je vhodný především

MAPEI Planolit 315 Samonivelační hmota 23 kg od 387 Kč

Všechny informace o produktu MAPEI Planolit 315 Samonivelační hmota 23 kg, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze MAPEI Planolit 315