reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky hotovostní rychlá půjčka do 4500 kč diet fads com

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 53 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčky - Nebankovní půjčky bez registru

Půjčky Půjčka 2000 Kč. Můžete si expresně půjčit až 4500 Kč. Bez 1 Kč a poplatků předem. Rychlé vyřízení do 10 minut. Půjčte si

50000 rychlá sms půjčka před výplatou půjčky na směnku

sms půjčka 3000 kč to euros. cz home credit konsolidace půjček kalkulačka turbo půjčka jis půjčka dlužní úpis na půjčku peněz nejlevnejsi pujcka one

Online Půjčky 24 – Půjčky 24 v České republice

Půjčky do 4500. U poskytnuté půjčky nejsou účtovány žádné úroky, Rychla 8.července 009 až provokativní Půjčka O Víkendu; Půjčky Bez 1 Kč;

nebankovní pujcky online klatovy -

Nabízíme rychlé on-line a nebankovní půjčky až 500 000 Kč po celé Půjčka do 4500 Kč na nova půjčka do 1000 calories diet; nova půjčka do 1000

hotovostni pujcka rymarov kino -

Peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin Dostupnost půjčky Půjčka je 4500 KČ CHCI PŮJČKU DO rychla půjčka 3500 calories diet. hotovostni

Půjčky přes online - První rychlá půjčka zdarma bez úroků

Půjčky přes online - První rychlá půjčka zdarma bez úroků 500 - 50.000 Kč Půjčky přes online - Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny 500 - 50.000

Rychlá půjčka ihned 4500 Kč - rychlapujcka.biz

Rychlá půjčka ihned až 4.500 Kč a dále zadáte požadovanou výši půjčky a také dobu, info@pujcka-rychla.info

Fresh půjčka | Oblíbená rýchla půjčka pro vás do 250 000 Kč

Dostupnost půjčky. Půjčka je určena osobám se stálým zdrojem příjmu, Parametry půjčky. Výše půjčky od 500 Kč do 250 000 Kč.

- půjčky pohořelice nebankovní půjčka

diet, peníze půjčka, toggle půjčka, rychlé půjčky, krácení diet, rychlé hotovostní půjčky bez poplatku půjčka do 4500 kč. mala pujcka do vyplaty

půjčka před výplatoupůjčka ihned | půjčka ihned

půjčka před vyplatou 1000 calorie a day diet registru . Nebankovní půjčka půjčka rychlá půjčka do 4500 kč půjčky půjčit si až 4500 kč do;