reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

fajn pujcka půjčit si až 4500 kč do 15 minut abcbh org

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 43 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Nebankovní půjčky ihned brno - Rychlá Půjčka, Peníze do 15

Peníze do 15 minut Rychlá půjčka/úvěr bez nahlédnutí do registru | pujcka-bez-registru a similar screechy takings. rychlá půjčka 1000 kč,

Nebankovní půjčka na koupě bytu - Rychlá půjčka – peníze

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny 500 - 50.000 Kč Oslavou pujcky do domu kyjov pujcka na na ucet pro a může si vybrat takovou

nebankovni pujcka bez od 5000 půjčit si až 4500 kč do

Rychlá půjčka až 4500 Půjčit si až 4500 Kč do 15 minut! : pujčky ihned na ruku půjčit si až 4500 kč do rychla pujcka praha poskytnuta

Pujcka online ihned Uherský Brod - Rychlá Půjčka, Peníze

Peníze do 15 minut na účtě! Pujcka online ihned Uherský Brod Pujcky Ihned Bez 1kc Nonstop - Půjčit si až 4500 Kč tentýž den.

P nová malá půjčka do výplaty bez registru centrum

ihned půjčit si 500 4500 Online rychle do vyplaty za 5 minut rychla pujcka 365 cz online až 170 000 Kč. Mala pujcka zlin

Pujcim olomouc na smenku - Rychlá půjčka online - expres

Rychla pujcka na smenku olomouc Půjčit si až 4500 Kč do 15 minut! RYCHLÁ PŮJČKA ONLINE. FINSKÁ PŮJČKA AŽ 4500 KČ. Chapter » Topic.

Pujcka 250000 bez zastavy - Rychlá Půjčka, Peníze do 15

Peníze do 15 minut na účtě! Pujcka ani zástavu nemovitosti Nabízíme některé varianty půjček zdarma Půjčit si může každý 500 až 4500 Kč

Bankovní půjčka na auto - Rychlá Půjčka, Získejte peníze

PŮJČIT SI AŽ 4500 KČ DO 15 MINUT. Chapter » Topic. Komerční Banka Půjčka Na Auto rychla nebankovni pujcka az do 50000, malé půjčky ihned,

Půjčky 4500kč | Online Půjčka do 5 minut

pujcka do 5 minut na ucet bez Online pujcka ihned Bezpečné půjčky online až 170 000 Kč. Online zadost z 5online pujcky 2000 kc půjčit si 500 4500 kč.

123půjčka - půjčka až 250 000 Kč bez ručitele

Rychlá půjčka až 4500 Kč do výplaty. Sami si vyberete, s vyplacením do 15 minut na účet.

Inzerce: Půjčky bez potvrzení o příjmu, nebankovní půjčky

Nejrychlejší hotovostní půjčka, Plzeň 2.000 až 5.000 kč na občanku,vyplacená na místě,ihned po schválení.Možnost i půjčky v hotovosti do 24 hodin ve

ESK Sindikatua

státní půjčka na bydlení pujcky online ihned na úcet karlovy vary nové půjčky do 4000 půjčka 50 000 půjčka pro mladé manželé pujčky na mateřské