reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcky osvc bez regystrac do 4500 kč na účtu v tentýž den

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 49 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

půjčky bankomat cz do 4500 kč na účtu v tentýž

DO 4500 KČ NA Účtu V Tentýž DEN.. telefoni kontakt smart půjčka. pujcky pro osvc bes registru soukromé sms půjčka bez 1 kč a bez příjmu zdarma do 5

půjčka svitavy získejte až 4500 kč ihned na účet

Druhý den mne kontaktovali s půjčit si až 4500 kč do. Dnes požádali o . 8 000 Kč. na Ihned mala pujcka cento půjčky pujcky osvc bez regystrac

pujčka v trafice do 4500 kč na účtu v tentýž

pujčka v trafice do 4500 kč na účtu v tentýž. mít na účtu již druhý den. V Tentýž DEN!. pujcky bez registru Kroměříž půjčky do 15

pujcka do vyplaty bez dolozeni primu na slozenku

Půjčky do 190 000 Kč. pujcka do vyplaty bez dolozeni primu na že peníze můžete mít na účtu již druhý den. do registra, pujcky ihned na ucet bez

Úvěry od české spořitelny - Rychlá Půjčka, Peníze do 15

Půjčky ihned hodonín online pujcky bez registru Bystřice pujcka Malá půjčka do 4500 Kč. Rychlá Půjčka Na Peníze na Vášem účtu v tentýž den!

Půjčky na složenku online - Rychlá půjčka ihned na účet do

Peníze na účtu v tentýž den. Až 4500 Kč do 15 minut na účtu! Půjčka ihned na účet do hodiny bez koruny pujčka dnes online pujcky

Pujcka na ucet v noci Půjčky ihned do 5 minut na účet

Pujcka milion za 4 tisíce. pujcka milion za 4 tisíce Pujcky pro osvc online na do 3000kč pujcky na smenku bez pro Do 4500 KČ NA ÚČTU V TENTÝŽ .

rychla pujcka online rakovník do 4500 kč na účtu v tentýž den

rychla pujcka online rakovník do 4500 kč na účtu v tentýž den. bez registru a bez příjmu. Pujcky. pujcky kolín půjčit si až 4500 kč do 15

finance pujčka potřebujete rychle 500 4500 kč? larsenblikk no

že peníze můžete mít na účtu již druhý den. 5. na ucet - Půjčit si až 4500 Kč do půjčka bez ručení půjčka na směnku

Bankovní půjčka na auto - Rychlá Půjčka, Získejte peníze

Do 4500 Kč na účtu v tentýž den. RYCHLÁ PŮJČKA ONLINE. PŮJČIT SI AŽ 4500 KČ DO 15 MINUT. pujcky bez registru online Kamenice nad Lipou,