reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky před výplatou online support bookguardpro

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 54 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Ford Tractor Parts / Restoration - Arthurs Tractors

“Excellent Customer Service and Satisfaction is Our #1 Priority.” Specializing in Ford Tractor Restoration and Parts 28 Years of Auto&Tractor Repair and Restoration

Bezúročná půjčka jednatele vzor - Rychlá půjčka ihned na

Krátkodobá půjčka je často vyhledávaná forma rychlé půjčky nebo půjčky před výplatou. krátkodobá půjčka do výplaty. online pujcky Jablonec nad

Dotaz v poradenství: Starobní důchod z EU -

Dobrý den. Jsem ročník 1957 narozena v březnu. Měla jsem tři děti (dvě dcery a syna)Dcery jsou žijící a mají své děti.Syn zemřel týden před svými 6

Pujcky bez registru online Napajedla - Rychlé půjčky do 5

Pujcky bez registru online Napajedla - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás! Pujcky bez registru online Napajedla - Rychlá Půjčka, Získejte peníze ještě dnes!

Pujcka 150000 na smenkukromeriz - Rychlá půjčka po

Pujcka 150000 na smenkukromeriz - Rychlá půjčka po internetu ihned - 100% online . Pujcka 150000 na smenkukromeriz - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás!

Půjčka do 5000 na cokoliv chomutov - Ebank apsnytravel

Pujcky pro obcany sr vydělat si zprostředkováním půjček bez úroku online? kteří se potřebují rychle dostat z hmotné nouze,

Kontokorentný uver tatra banka - Rychlé půjčky do 5.000 Kč

Kontokorentný uver tatra banka - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás!. Maestro Questions. Frequently Asked Technical Questions

Pujcka o vikendu - Rychlá půjčka po internetu ihned - 100%

Pujcka o vikendu - Rychlá půjčka po internetu ihned - 100% online Pujcka o vikendu - Rychlá půjčka

Hypotekárny úver mbank - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás!

Hypotekárny úver mbank - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás! Hypotekárny úver mbank - Rychlá půjčka po internetu ihned - 100% online

Pujcim na smenku havirov - Rychlá půjčka ihned na účet do

Find online support for your AT&T U-verse rychlá půjčka před výplatou online. Pujcka 100000 vyřízení půjčky online nové pujcky pred výplatou

Okamžitá půjčka před výplatou - Online půjčka

Okamžitá půjčka před výplatou -Půjčka na mateřské dovolené - Půjčky pro ženy na, Rychlá půjčka brno, Půjčky ústí nad labem

Půjčka před výplatou -

Půjčka před výplatou se poskytuje na cokoliv, nemusíte nijak dokládat ani uvádět účel využití půjčených peněz. U nízkých částek se nevyžadují