reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky sennheiser e845 heureka cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 45 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Mikrofony Sennheiser -

Mikrofony značky Sennheiser. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Dynamické mikrofony -

Nabízíme dynamické mikrofony od předních světových výrobců jako Sennheiser, Audix, AKG, Rode nebo Shure. Máme dárky k objednávce, dopravu zdarma a

O S T A T NÍ -

- vyhledávací portál zboží Heuréka - diskrétní elektrické součástky - HEXA Tachov(vedení účetnictví

- Best Similar Sites |

Big List of 250 of the Top Websites Like

Sennheiser e 845 - dynamický mikrofon |

Sennheiser e 845 je dynamický mikrofon se superkardioidní (úzce ledvinovou) směrovou charakteristikou. Jedná se o velmi univerzální mikrofon pro snímání

Mikrofony -

Mikrofony pro snímání nebo záznam řeči a zpěvu Vhodný mikrofon je podmínkou úspěšného snímání nebo záznamu zvuku.

Produkty Sennheiser na jednom místě -

Tyto sluchátka jsem si pořídil k mému notebooku. Jsou od známé firmy Sennheiser, od které jsem kvalitu očekával. Dá se s nimi v pohodě hrát, i poslouchat

Můj dopis Ježíškovi aneb Vánoční dárky 2015 (výsledky

6E ometáček na prach Dřevěnná ramínka bílé kotníčkové ponožky Puma Hodinky Seiko SNKL43K1

Philips SBC MD150 -

Prodám nový a nepoužívaný Philips microphone, vhodný například na karouke anebo Skype a jiné video hovory. Důvod prodeje: Mám nový notebook v kterém

Sennheiser RS 120 II od 1 989 Kč -

Všechny informace o produktu Sluchátko Sennheiser RS 120 II, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sennheiser RS 120 II.

Sennheiser E845 Dynamický mikrofon -

Sennheiser E845 Dynamický mikrofon . Dynamický superkardioidní mikrofon E845 s brilantní průzračností a mimořádnou odolností proti zpětné vazbě pro

Recenze Sennheiser E845 -

Uživatelské hodnocení a recenze na Sennheiser E845. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

Sennheiser E845 od 2 690 Kč -

Všechny informace o produktu Sennheiser E845, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sennheiser E845.

Sennheiser e 845-S -

Sennheiser e 845-S. Superkardioidní mikrofon e 845 je nejuniverzálnější z řady dynamických mikrofonů evolution. Silný dynamický zvuk s brilantní

SENNHEISER E845 | - hudební nástroje

SENNHEISER E845 - dynamický mikrofon bez vypínače Max 15 výsledků je k dispozici, pro navigaci použijte šipky nahoru a dolů.

- Vyhledávání mikrofon dynamický

je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů.

Razer Chimaera Xbox360 od 1 990 Kč -

Heureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?. 2 845 Kč. Nejlevnější nabídky Razer Chimaera Xbox360. od 1 930 Kč (70 e-shopů). Zakoupeno v