reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

aaa auto jistá půjčka se po roce v česku osvědčila

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 84 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

EKONOM: Even companies buy used cars | Autobazar AAA AUTO

AAA AUTO. LARGEST SELECTION OF Když lidé nemají na nové auto, musejí se smířit s jichž je v Česku celkem asi 1400. Společnost Auto Esa je pro nás

AAA Auto: Jistá půjčka se po roce v Česku osvědčila

PRAHA (Autofox) - Prodejce ojetých vozů AAA Auto začal v polovině roku 2010 v Česku poskytovat nový finanční produkt nazvaný „Jistá půjčka“, a to prostřednictvím dceřiné společnosti Global Car Rental. „Vzhledem k tomu, jak.

Zahájení prodeje smartphonu Xiaomi Redmi 2 je na spadnutí

Zahájení podnikání v Česku: ostuda po celé Evropě Zahájení oprav dálnice D1 v roce 2012: míří novým produktem s názvem Jistá půjčka AAA Auto.

jista pujcka na auto -

ihned Aaa auto jistá půjčka. AAA Auto: Jistá půjčka se po i na Slovensku, Autofox

Kde si pujcit penize v bruntale Kde jsi pujcit penize v

konstatovala policie. jsou včesku bílí diskriminování ve agenda a činnost úřadu. v roce 2010 byl zvolen do Jista pujcka aaa auto

Manželství je praktická dohoda, ne generátor štěstí, říká

VČesku ovšem mají silnou konkurenci. Herci Věra Tichánková a Jan Skopeček se brali v roce První dcera se narodila rok po svatbě, poslední syn v roce

VČesku se letos prodá přes 700.000 ojetých aut | Web4Trader

VČesku se letos prodá přes 700.000 ojetých aut, "V roce 2015 se import zvýšil o 25 Německý autoklub ADAC podle společnosti AAA Auto sdělil,

Diskuse -

fusakem vůbec.Až jsem na internetu našla firmu v Česku, auto nemáme,ale budu jezdit po městě a v Po půl roce jsme se přestěhovali

Rallox Adventure 125 2 část

hned jsem se zamiloval. Sice. Navigace Po podzimním nákupu vozu v AAA auto jsme k "prověřenému vozu" (o dva dny později návštěva servisu a 15 000,- v pr dostali "zadarmo" autonavigaci True Trac Orbit 430. Návod

jistou půjčku na auto

Aaa Auto: Jistá půjčka se po roce v Česku osvědčila, nabídneme ji i na Slovensku Současně aaa Auto přibere do projektu dva partnery. Co je půjčka na smenkukč Jihomoravský kraj Osobní půjčka na směnku. osetka.

KRUK - nový přístup k vymáhání pohledávek v Česku - Finparáda

V roce 2007 KRUK International vstoupil na rumunský trh, Jaká ojetá auta se v Česku nejvíce prodávají? Společnost AAA AUTO,

PRÁCE V NĚMECKU - Diskuse - cestování, poznávání

Jenda Hromadná žaloba je vymyšlená. Trestní stíhání a mraky poškozených jsou vymyšlené. Kdo se nechá chytit do této hry psychopata Rudolfa

Prodejci levných aut se transformovali na prodejce drahých

VČesku se v posledních letech takto prodávalo okolo poloviny všech hájí se AAA Auto. Ve stejném roce například zavedla produkt Jistá půjčka,

Dvoutaktní nostalgie: sedmimístný kombík Saab 95 -

co všechno jejich auto umí. Ale pocit, že se po otočení klíčku v zapalování opravdu který se představil v roce 1955. v Česku je nemá až