reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky salus 093 týdenní programovatelný termostat heureka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 82 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Termostat SALUS T105RF -

Termostat SALUS T105RF již od od 1 281 Kč. Srovnejte si ceny z internetových obchodů, nakupte v tom nejlepším.

Termostaty Siemens -

Termostaty značky Siemens. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

- Bazar, inzerce zdarma, bazarové zboží

Inzertní server - Rychlý prodej, inzerce zdarma. Internetový bazar, který prodává.

Specifikace SALUS 091 týdenní programovatelný termostat

Týdenní programovatelný termostat SALUS 091 (dříve EUROTEMP 2000) je týdenní programovatelný termostat, pomocí kterého lze jednoduše a efektivně nastavit

Půjčky SALUS 093 týdenní programovatelný termostat

Kompletní specifikace produktu SALUS 093 týdenní programovatelný termostat, porovnání cen, hodnocení a recenze SALUS 093 týdenní programovatelný termostat

Litinová kamna Jotul F 3 MF černá Litinová kamna Jotul F 3 MF černá Krbová kamna | Litinová krbová kamna | JOTUL | Rustikální Litinová kamna Jotul F 3 MF

Půjčky SALUS 093TX+ bezdrátový termostat -

bezdrátový progamovatelný termostat Bezdrátový pokojový programovatelný termostat SALUS 093TX+ je týdenní bezdrátový programovatelný termostat, pomocí kterého lze jednoduše a celá specifikace

Salus |

Týdenní programovatelný termostat SALUS 093 Týdenní programovatelný termostat, pomocí kterého Míša hodnotil/a na včera.

Týdenní termostaty - Elventily

Heureka recenze. Anketa. AURATON 2030 Termostat (093) Programovatelný termostat SALUS ERT50VF je programovatelný týdenní termostat,

Regulační technika |

Jsme oficiálním distributorem regulační techniky značky SALUS Controls. Na našich stránkách naleznete veškeré informace k nabízeným produktům.

Termostaty |

Týdenní programovatelný termostat s intuitivním ovládáním, Termostat SALUS VS30B. Karel hodnotil/a na

SALUS termostat 093 -

Salus TC AT12 příložný termostat. Popis produktu Proporcionální pokojový programovatelný termostat TC 093 PI Týdenní programovatelný termostat s

Termostat Euro Thermo 093 - Vyhledávání na

Termostat Euro Thermo 093 SALUS. Termostat Euro Thermo 093 SALUS Týdenní programovatelný termostat SALUS 093 Týdenní programovatelný termostat, pomocí kterého