reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

malá půjčka na složenku podat žádost farmablanik cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 84 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Český šermířský klub Riegel

Pište na . Datum: 2008-12-15 13:02:01 Typ: map a další faktografických materiálů. Půjčka Nabídka na 2% Apply Now .. Jméno:

půjčka na cizí účet -

na složenku sms půjčka 2000 sms půjčka bez registru ihned sms půjčka 1000 sms malá půjčka bez 7 cz smlouva sms půjčka na složenku

- Best Similar Sites -

Big List of 250 of the Top Websites Like

Půjčka online bez registru -

Žádost o úvěr on-line v ČR Malá půjčka na složenku; Rychlé Půjčky bez registru online CZ; Půjčka ihned na účet bez poplatku online CZ;

Sms půjčka na složenku - Nebankovní půjčky bez registru

Sms půjčka na složenku je rychlá SMS půjčka bez 1 kč vhodná pro všechny. Půjčíme Vám 500 až 4500 Kč Jak si podat žádost o

Půjčky na složenku - Peníze ihned na účet

Půjčky na složenku. Půjčka před výplatou, Půjčit si sice můžete pouze 5000 Kč, ovšem žádost si lze podat ihned přes

Poctive nebankovni pujcky bez registru i s -

Poctive nebankovni pujcky bez registru i s exekuci - Rychlá půjčka – peníze na účtu do 1 minuty!. male nebankovni pujcky i pro lidi s exekuci.

krátkodobá půjčka na složenku: malá půjčka na účet: malá půjčka nonstop: malá půjčka online: půjčka cz recenze:

Nebankovni pujcka do 300000 - První rychlá půjčka zdarma

První rychlá půjčka zdarma bez Pujcky online ihned na úcet Tábor online pujcky Nýřany okamžitá pujčka na Pujcky na složenku - Rychlá Půjčka.

Půjčka na složenku ihned bez registru - Nebankovní půjčky

Půjčka na složenku ihned bez registru je bezva online půjčka úplně každému žádost zvládne vyplnit Jak si podat žádost o

Novodobé finské půjčky - peníze získáte na účet za pár

finská půjčka na složenku bankovní malá půjčka na účet Vyplnit online žádost žádost půjčka rychle na účet všem