reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

zaměstnanecká zápůjčka rychlá půjčka do 5 min superior

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 7 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Úvěr versus půjčka - Rychlá Půjčka, Peníze do 15 minut na

Úvěr versus půjčka - Rychlá Půjčka, Peníze do 15 minut na účtě! Úvěr versus půjčka - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás!

ZÁPŮJČKA - Vyberte si tu nejvýhodnější zápůjčku

Zápůjčka nebo půjčka? Srovnání rychlých zápůjček. Vyberte si tu nejrychlejší a nejvýhodnější zápůjčku na trhu!

Rychla online půjčka do výplaty -

Rychla online půjčka do výplaty. Rychlé půjčky dnes poskytuje mnoho společností. Schválení do 5 minuty; Kompletní vyřízení online a zdarma; Peníze na

Půjčka na bydlení - Půjčky rychle bez registru

Půjčka na bydlení je rychlá nebankovní půjčka pro každého. Půjčte si rychle a pohodlně až 4500 Kč. Půjčka na bydlení je schválena expresně

5000 Kč Archivy - Rychlá nebankovní půjčka

Rychlé půjčky do 5000 Kč na cokoliv. Kdo si chce rychle půjčit, musí v dnešní době počítat s vyššími úroky. To ale není vůbec žádný problém

RYCHLÁ PŮJČKA - Vyberte si nejvýhodnější rychlou půjčku

Srovnání rychlých půjček. Vyberte si tu nejrychlejší a nejvýhodnější půjčku na trhu!

Rychlá půjčka ihned - rychlá půjčka bez registru

První rychlá půjčka ihned na účet. Jsme nebankovní společnost, která poskytuje půjčky, půjčíme Vám rychle a jednoduše od 500 Kč do 4 500 Kč

Rychlá půjčkaNa účtě, bez registru, do výplaty

Rychla nebankovní půjčka pro každého. s.r.o., a.s. s IČ min. 6měs., Peníze do 3 dnů. Rychlé (do 5 minut)

Online pujcka ihned Telč - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro

Online pujcka ihned Telč - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás! Online pujcka ihned Telč - První rychlá půjčka zdarma bez úroků 500 - 50.000 Kč

Rychlá půjčka ihned. pujcka online pohořelice online půjčka na

půjčka 8 000 kč bez úroků. Reklama. Pujcky Ihned. Až 15 000 Kč. Peníze do 15 minut. Rychlá SMS půjčka. Získejte ihned! Reklama. rychl

online půjčka 20 000 -

Půjčka do 20 000 Kč | první půjčkou vstupujete do našeho věrnostního programu - příště vám už půjčíme víc a příště ještě

rychla-pujcka.info - Rychlá nebankovní půjčka

Srovnání bankovních i nebankovních půjček podle výše úvěru, doby splatnosti, úrokové sazby, poplatků nebo i podle dalších podmínek. Vyberte si tu