reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

top prověřená půjčka celá čr inzerát č 41245

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 5 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Inzerce půjček bez registru - bez poplatku - půjčky na

Bezpečná půjčka pro každého . Nabízíme nebankovní půjčky od soukromých investorů. Nevadí záznam v registru Solus-vysoká průchodnost.

soukromá inzerce | PN

Půjčky od soukromých osob - Celá ČR Půjčka na směnku, Prověřená společnost nabízí úvěr zcela zdarma.

Skutečné finanční půjčky

každý den od 9 do 19 hod. nebo vyplňte na webových stránkách žádost. Půjčky schvalujeme do 20 minut od podání žádosti, s výplatou do 24 hodin, po celé ČR. Po dohodě přijedeme se smlouvou za Vámi.

Súkromná INZERCIA ZDARMA s fotkou, firemná inzercia za SMS

Nabízím lodičky č.40,semišové,černá barva,podp.4 cm vys.,mohu Na živnostenský list. Celá ČR. 777160260. Banskobystrcký kraj. top less, striptýzi

Půjčky Doubravník | Poradna&inzerce půjček: Žďár nad

Kalkulačka slouží pro výpočet výše úroku z prodlení a poplatku z prodlení dle zákona č. 142/1994 Sb či větší půjčka? v ČR, mrkněte na

Marcela navštívila fyzioterapeutku, Barbora se

Barbora se nám svěřila s Toníkovými záchvaty, které se poslední dobou stále častěji opakují. Minulý týden si registrovala termín v porodnici v Praze a

soukromá inzerce | PN

vložit inzerát do rubriky: Rychlá půjčka - půjčka ihned celá ČR 732588336. Prověřená společnost nabízí úvěr zcela zdarma.

Půjčky: Praha -

Rychlá nebankovní hypotéka Nabízíme nejvýhodnější nebankovní půjčku, nedokládáte účelovost, vždy se zástavou nemovitosti, příp. i třetí osoby.

Noblesní i plný veselí a zábavy byl letošní ples

Provozy TŽ mají mobilní odsávače prachu Umožní jim snížit emise tuhých látek o 9 tun za rok str. 4 Oceláři vyhráli potřinácté v řadě Úspěšnou

Půjčky Sedličky | Poradna&inzerce půjček: Jičín/Sedličky

Pokud hledáte aktuální nabídky půjček od soukromých investorů v obci Sedličky Jičín, nabízíme vám pomocnou ruku v podobě zprostředkování

Půjčky, úvěry - Praha -

Nebankovní půjčka bez registrů Půjčíme Vám hotovost na cokoliv, bez registrů a bez poplatku před i po vyplacení. Velké procento schválených žádostí.

Auto moto - Katalog odkazů a stránek -

Katalog autobazarů, prodejců aut, příslušenství a autodílů. Servisy a půjčovny automobilů.