reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

seo x0x cz report pro www praha pujcky kombi cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 7 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Sportovní vozy - inzerce sportovních aut | Auta, prodej, bazar

Inzeráty a katalog firem zdarma. Osahuje i auto-moto sekci. 3D folie: 3D fólie,tónování autoskel na profesionální úrovni, polepy aut, autofolie.

Nejžravější aplikace pro Android | - recenze a testy

Snapchat, oblíbená aplikace pro sdílení obrázků, se v nejnovější zprávě AVG Android App Performance Report stává králem „zpomalovačů výkonu

- nejlepší jízda na webu: recenze, videa, testy

Existuje několik důvodů, pro které se nám líbí více než vět ruší největší lákadlo – nekonečné připojení k internetu;

Blog Archive -

. Bazar SnadnoRychle. dárky pro může,ženy . fitness classic . bazar.inzerce . bazar-slovensko, inzercia . bazar-německo inzerce . zvířata

dominy kamila -

SM Kamila , Privát, SM Studio Praha 4 - dominy .cz Atraktivní Madam Kamila (orig.foto) s dlouholetou praxí a zkušenostmi, nabízí lekce SM, perverz, klinik, v

- Best Similar Sites |

směnárna exchange praha 1, nejvýhodnější kurzy měn v centru prahy. výhodné kurzy měn a všechny služby bez poplatků. největší směnárna v praze s dlouholetou tradicí. česká směnárna pro čechy.

Pujcky sumperk student - Ebank okypaj.cslovo.ru

Pujcky sumperk student. UPS (platí Pro představu co se dá za PTZ „koupit“: iPod touch -- 600 až 800 PTZ Macbook -- 1000 až 2500 PTZ

12 2014 web by AGG s.r.o. - issuu

ZDARMA pro občany města / vypla. exe., bez poplatků. 777 816 415, neřešíme Informace o dalších akcích (sport, exkurze Praha

-

na a budete cost of neurontin read full report buy levitra

⭐Nabídka služeb. Každé naše řešení realizujeme na míru

Nabídka služeb analýzy a návrhy řešení tvorba webových stránek realizace internetových obchodů programování na míru rychlá správa a aktualizace webů

Top 5000 - Ceny zboží

porovnává ceny zboží, hledá nejlepší akční ceny, vyhledává slevy, akce a výprodeje v internetových obchodech.. Deka KI 150x200cm 168 terakota. Dynamic Report 535019.. 16GB Adata RB1 USB 2.0 flash drive Jogr voduvzdorný

Lockerz

Lockerz je služba od Stránka, kde si každý člověk za nasbírané body může vybrat například iPod, iPhone , PSP, XBOX a nebo různé stovky

- Best Similar Sites |

Big List of 250 of the Top Websites Like

Transkript -

půjčka so news magazine. nic Czech Free Media Czech Intenet Forum Czech Internet Forum Media Club Czech Media Invest Czech Media s Czech News Center Czech

- Best Similar Sites |

Big List of 250 of the Top Websites Like

půjčky na družstevní byt -

Častá otázka našich klientů je, zda je možno družstevní byt také splácet hypotečním úvěrem. Dotaz: Žádám o radu, jak se máme chránit, abychom