reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky těsnění korunky top mark heureka cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 6 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Aladin Malham 46/1 hnědá od 635 Kč -

Všechny informace o produktu Vodní dýmky Aladin Malham 46/1 hnědá, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Aladin Malham 46/1 hnědá.. 91% zákazníků doporučuje obchod

Specifikace Top Mark Eset 46 cm /2černá -

Kompletní technická specifikace produktu Top Mark Eset 46 cm /2 černá a další informace o produktu.

TopMark Helwan zelená 54cm od 699 Kč -

Vodní dýmka Top Mark Helwan 54 cm zelená. Alternativní produkty. korunku 8. 2. Gumové těsnění (malé a velké) 9. Velmi. Naprasklá korunka Zprohýbaný talířek

El Nefes Colonial Sultan,černá - české sklo -

Těsnění a kuličky; či Top Mark. Tradiční vodní e-shop provozuje firma Blackstone Family s.r.o. se sídlem Na Kodymce 1524/16, Praha 6

Těsnění korunka Aladin, TopMark -

Těsnění korunka Aladin, TopMark na Svět - vodní dýmky

Gumy a těsnění Aladin -

Gumy a těsnění značky Aladin. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Těsnění pro korunku Top Mark 2 ks |

Těsnění pro vodní dýmky Top Mark 2 ks, těsnení určené pro korunky

AMOD

Vestavěné skříně, šatny a kuchyně na míru | Stylishrooms Poskytujeme maximální služby v oblasti vybavení interiérů, se zaměřením na vestavěné

hookah-vodni dymky

Vítejte v našem obchodě. Máme pro Vás velký výběr vodních dýmek zejména značky AMY, na které se specializujeme. Širokou nabídku uhlíků pro vodní

Sahara Smoke Nemesis černá 76cm od 3 229 Kč -

balení vodní dýmky Sahara Smoke obsahuje: Vázu vodní dýmky Tělo vodní dýmky Talířek na uhlíky Korunku Vortex Kleště na uhlíky Hadici pro vodní dýmku Těsnění pro korunku vodní dýmky Těsnění pro vázu a tělo vodní dýmky.

Recenze Top Mark -

Kompletní informace o produktech značky Top Mark - ceny, hodnocení, recenze na jednom místě.

Korunky a tarbuše -

vám poradí jak vybírat Korunky a tarbuše. Vybírejte si Korunky a tarbuše podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Gumy a těsnění Top Mark -

Gumy a těsnění značky Top Mark. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Nejoblíbenější značky kategorie -

Můj nákupní rádce SAHARA SMOKE. Hlavně prodává: Vodní dýmky, Gumy a těsnění, Korunky a tarbuše, Hadice, Ostatní příslušenství k