reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

modrá půjčka reference půjčit si! farmablanik cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 3 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčka - Reference - Nebankovní půjčka | Půjčka online

Půjčka - Reference Nutně jsem potřebovala 60000,- a nikdo mi nechtěl půjčit jen proto, Nakonec jsem narazila na stránky

Modrá půjčka - ONLINE žádost o půjčku -

zajistí Modrá půjčka! Půjčka je poskytována v rozmez Lidé si mohou půjčit na cokoliv od nového počítače až po spolehlivý automobil z bazaru.

Modrá půjčka zkušenosti | Online pujčka česká republika

Modrá půjčka zkušenosti. Vyplňte nezávaznou žádost o půjčku. Modrá půjčka zkušenosti. Nejčastěji hledané půjčky. Půjčka Air Bank diskuze

Bankovní a nebankovní půjčky - online porovnání|

kolik si potřebujete půjčit, Těší nás vaše kladné reference a jsme vzal jsem si Půjčku plus. Půjčka byla rychle vyřízena a mě se

Pujcka morava - Online půjčka

Pujcka morava -Půjčka do výplaty Nebankovní dům, sms půjčka ihned úplně každému, pujcky bez registru. Blogerka Zuzka: Vypadá to na půjčku - Půjčky Emitex fusak 2v1 světle šedá /světle modrá -

Rychlá půjčka – nebankovní online půjčky.

naše rychlá půjčka je vhodná pro každého, Reference; Kontakt; Online Kolik si mohu půjčit a jak dlouho budu splácet?

Reference - Půjčka bez registru - Online půjčka bez

Reference - Půjčka bez Po nějaké době jsem si potřeboval půjčit je totožný s pojmem zápůjčka

SENZAČNÍ PŮJČKA -

Senzační půjčka Vám nabízí možnost pokud chcete půjčit, je tahle půjčka ta Stav své žádosti o půjčku můžete sledovat na

modra pyramida pujcka : Dobřany

hodin Sjednejte půjčku cokoliv u Modré pyramidy využijte možnost konsolidace půjček feature requests the noob company: home; submit request; check your existing requests; úvěrové podmínky hradec nad

Půjčky - Půjčka rychlá -

Můžete si půjčit až na 30 dn Reference klient Modrá půjčka; Úžasná Půjčka GE Money Bank;

- rychlá půjčka

Chci si půjčit. Poslední žadatel: Půjčka na míru. Nastavte si všechny parametry podle svých Reference. pomohl již stovkám lidí po

Reference na nebankovní půjčky -

80000,- Vzal jsem si několik Nebankovní půjčka, Rychlá půjčka - Reference. reference.

Stříbrná půjčka | Půjčka bez registrů

Jediná stříbrná nebankovní půjčka bez registrů v České republice, Reference spokojených S námi si můžete půjčit od 10.000 Kč do 250.000

Půjčky bez registrů - HOT

Pokud by Vám byla půjčka zamítnuta, samozřejmě Vám nabídne jinou alternativu. “ Jsem vděčná, že jsem si mohla půjčit peníze právě u vás.

SMS půjčka před výplatou i do výplaty - Nejlevnější rychlé

Kolik si mohu půjčit a jakou dobu splatnosti si mohu vybrat? SMS půjčka před výplatou je poskytována ve výši od 500 Kč do 10.000 Kč při podání první

Modrá půjčka - ONLINE žádost o půjčku -

zajistí Modrá půjčka! Lidé si mohou půjčit na cokoliv od nového počítače až po spolehlivý automobil z bazaru. Reference. Hana Langerová, 25