reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

hc most půjčka za oplátku most vrátil ústí porážku z

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 5 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Tematický plán -

spory o trůn Jiří z Poděbrad si vynutil zvolení za zákaz přístupu jinověrců ke státním úřadům Habeas Corpus Act vrátil výchovu

Kalendárium - výročí měsíce -

Částečně se "vrátil" i ke svému Za okupace byl z rasových důvodů V letech 1988-91 byl šéfem baletu a choreografem v Ústí nad

Oil Peak - Zlom ropy: Ropný zlom, nosná kapacita prostředí

20 let a to za současné, z hlediska budoucího Ve vícekolových verzích se postupně prosadí „Půjčka za oplátku“ ovšem až poté co

DÁME VÁM VYDĚLAT - Spindleruv

Děkujeme za pochopení. Pro toho, kdo shání práci Z důvodu rychlejší komunikace zanechte Vratil jsem se ye sveta a hledam praci s ubytovanim na

Praha sportovní

Letní olympiáda dětí a mládeže v Plzni je v plném proudu a Praha si na svůj účet po prvním dni připisuje hned čtyři medailová umístění.

Stáhnout PDF -

gól­ man míč vyrazil a Rusz ho vrátil za jeho 13. TŘINEC 11, 14. Most 5, 15. Ústí nad HC OCELÁŘI TŘINEC 1 TAPARRA TAMPERE 2 „Z naší strany

Tato půjčka (vynesla například Z toho 4 miliony měly být „darem“ za odstoupení Sudet. Z této částky měl být dotován fond pro vystěhovalce,

untitled

demie Most a UJEP Ústí nad Labem.pověrčiví, temperamentní, solidární mohla o něj usilovat, zbyl na ni tedy mi institucemi a věříme, že i s paní

Únor 2011 « Archiv | Stare povesti nejen ceske ale z

kteří byly v Říši považovány za jednu z nejpalčivějších otázek doby, Druhá polovina byla zadržena jako nucená státní půjčka.

- Site Title

Christopheru Littlemu a Emmě Schlesingerové za lásku a pomoc; Vzduch nade mnou praskal a vzdychal a s jedním z jeho jemných povzdechů mne zahalil

Leden 2012« Archiv | ČT Aktuality®

stovky pak vÚstí nad Labem. Půjčka, nebo úplatek Oba dva Bártovi bývalí spolustraníci ho viní z korupce. Pokud nám soud nedá za pravdu

Zahraniční politika České republiky -

které byly brány z větších států opravdu vážně. Za třetí by došlo k posílení centralismu v Evropské unii. Vliv Německa by byl ještě