reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky small foot narozeninový dort heureka cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 74 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Dětské obchůdky -

vám poradí jak vybírat Dětské obchůdky. Vybírejte si Dětské obchůdky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

- Find More Sites

40 Best Websites that are similar to - svatební šaty praha. Zlaté snubní prsteny za víc než slušné ceny. Snubní prsteny kombinované, bílé zlato i snubní prstýnky ze žlutého zlata na

Narozeninový dort - Vyhledávání na

je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů.

Small foot Dřevěný narozeninový dort |

Narozeninový dort můžete velmi lehce rozkrojit - je spojen suchým zipem. Ozdoby jsou přichyceny magnety. Dort z barevného lakovaného dřeva nejn vypadá

Dřevěný narozeninový dort -

Dřevěné hračky pro holky - Dřevěný narozeninový dort od Small foot by Legler z kategorie Dřevěné hračky koupíte v e-shopu Společenské hry - hračky

Unico Narozeninový dort od 419 Kč -

Všechny informace o produktu Unico Narozeninový dort, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Unico Narozeninový dort.

Small foot AA2400 NAKRÁJEJ NAROZENINOVÝ DORT -

Všechny informace o produktu Dětská kuchyňka Small foot AA2400 NAKRÁJEJ NAROZENINOVÝ DORT, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Small

Dřevěný narozeninový krájecí dort | Small foot by Legler

Dřevěný narozeninový krájecí dort od Small foot by Legler z kategorie Dřevěné hračky (Dřevěné potraviny) koupíte v e-shopu Společenské hry - hračky

Dětské kuchyňky Small foot -

Dětské kuchyňky značky Small foot. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Ostatní stavebnice unico -

vám poradí jak vybírat Ostatní stavebnice. Máte vybrané filtry: unico

Dětské kuchyňky -

vám poradí jak vybírat Dětské kuchyňky. Vybírejte si Dětské kuchyňky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Dřevěné hračky od 300 do 400 Kč, 3 - 4 let -

vám poradí jak vybírat Dřevěné hračky. Máte vybrané filtry: od 300 do 400 Kč, 3 - 4 let

Doplňky pro panenky nábytek -

vám poradí jak vybírat Doplňky pro Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a Mattel Barbie Narozeninový dort;

Narozeninovy dort - Vyhledávání na

je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů.

Pro nejmenší Legler OHG small foot company -

Pro nejmenší značky Legler OHG small foot company. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Narozeninovy dort -

je nejrychlejší vyhledávač zboží. Nabízí srovnání cen produktů a porovnání internetových obchodů.

Legler Narozeninový dort|

Narozeninový dort ze 4 neuvěřitelně lahodně vypadajících kousků dortu z barevně lakovaného dřeva. Součástí je 8 spojovacích dílů, suchý zip uvede

narozeninovy dort - Vyhledávání zboží -

Výsledek vyhledávání zboží narozeninovy dort. vám pomůže najít a porovnat ceny zboží v českých internetových obchodech.

Dětské obchůdky - -

vám poradí jak vybírat Dětské obchůdky. Vybírejte si Dětské obchůdky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Small foot AA2400 NAKRÁJEJ NAROZENINOVÝ DORT dětská

Small foot AA2400 NAKRÁJEJ NAROZENINOVÝ DORT detailní informace - srovnání cen, recenze a hodnocení, diskuse, porovnání cen Small foot AA2400 NAKRÁJEJ